Miłość stokroć odwzajemniona...

  • 19.09.2022, 13:59 (aktualizacja 19.09.2022, 20:04)
  • Leszek Wątkowski
Miłość stokroć odwzajemniona... ZTV Świnoujście
W minioną niedzielę, 18 września br. na Pl. Adama Mickiewicza i sali sportowej domu kultury odbyła się kolejna, piąta już impreza poświęcona naszym czterołapym pupilom. W tym dniu można było przyjść i pochwalić się swoim podopiecznym, którym się opiekujemy i spełniamy jego potrzeby.

Jak stwierdziła jedna z opiekunek, miłość jaką otacza swojego psa, każdego dnia stokroć się jej odwzajemnia! Nie wiadomo z czego to wynika, że najwięcej przyjaźni znajdujemy w psach, następnie są koty i na dalszych miejscach inne zwierzęta w tym bardzo egzotyczne, które dobrze czują się w naszych mieszkaniach. Wystawa pupili nie promuje zwierzęcych miss czy misterów, tylko jest okazją by pochwalić się publicznie swoim zwierzakiem, który zapewne jest jedynym takim, najmądrzejszym, najpiękniejszym i najwspanialszym na świecie. Podczas imprezy była możliwość spotkać się i uzyskać cenne rady od weterynarza, behawiorysty czy psiego dietetyka. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Grupa Morska i Urząd Miasta Świnoujścia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe