Rozmowy na czasie

  • 19.09.2022, 14:17 (aktualizacja 19.09.2022, 17:42)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do pierwszego po wakacyjnej przerwie programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujścia: radny Stanisław Bartkowiak i radny Jacek Jurkiewicz wiceprzewodniczący Rady Miasta Świnoujścia.

W programie podczas merytorycznej rozmowy poruszone zostały sprawy związane m.in. z propozycją PiS wydłużenia o pół roku kadencji samorządów. Goście programu odpowiedzą na pytanie czy wydłużenie kadencji będzie miało wpływ na otwarcie tunelu drogowego pod Świną? Jak mieszkańcy i Miasto jako samorząd przygotowane jest pod względem opału i cen energii elektrycznej do przetrwania zbliżającej się zimy i czy powinny być wprowadzone przez samorząd drastyczne ograniczenia oszczędnościowe dotyczące ciepła i energii elektrycznej, w funkcjonowaniu instytucji użyteczności publicznej. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piecowy bez wongla
Piecowy bez wongla 19.09.2022, 19:43
Pisory tak wszystkich wyregacą na tym opale, którego miało być pod dostatkiem, że nawet patyków w parku zabraknie by ogrzać chałupę! Myślą, że dadzą 3 tys i sprawa załatwiona, co za jołopy!!!

Pozostałe