Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

  • 21.09.2022, 15:18 (aktualizacja 21.09.2022, 16:26)
  • Tomasz Sawicki
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu ZTV Świnoujście
W bieżącym roku, Świnoujście kolejny raz przyłącza się do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT). Z tej okazji na terenie miasta odbyły się, jak i są planowane dalsze działania i przedsięwzięcia samorządu jak i instytucji oraz firm, które przyłączają się, jak i organizują z tej okazji wiele przedsięwzięć.

W tych dniach promowane są  wszelkie zrównoważone formy mobilności, m.in. transport publiczny, wykorzystanie własnego roweru czy po prostu spacer. A wszystko to służyć ma do zmiany niekorzystnych przyzwyczajeń mieszkańców i zmiany codziennych nawyków, które wpłynąć mają na działania prozdrowotne i środowiskowe. Przy okazji, st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przypomni, jak bezpiecznie korzystać z najprostszego i popularnego środka transportu jakim jest rower i modna od niedawna hulajnoga.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe