Dobra pralka w dobrej cenie

  • 11.10.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Dobra pralka w dobrej cenie
Zakup urządzenia, które musi być w każdy domu jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście można za dobrą pralkę zapłacić dużo, ale i tak nie ma gwarancji, że nie przepłaciliśmy. Poniżej staramy się podpowiedzieć gdzie szukać pralki w dobrej cenie i jak dokonać wyboru urządzenia idealnego dla Twojego domu. 

Pralka w dzisiejszych czasach potrafi wiele. Gdyby jeszcze prasowała, byłaby zapewne uznana za najlepszy wynalazek ludzkości. Ale nawet bez tego elementu nowoczesna pralka potrafi wiele. Możemy wybierać spośród pralek bębnowych, pralkosuszarek, mniejszych, większych, o różnej mocy, z możliwością prania "ręcznego". Inteligentne pralki można także zaprogramować na czas prania, np. w godzinach nocnych. Jest to szczególnie korzystne dla gospodarstw domowych, w których obowiązuje 2-strefowa taryfa rozliczenia energii elektrycznej. Pralka, która sama pamięta kiedy się włączyć i wyłączyć to także duże udogodnienie dla wciąż przepracowanych domowników. 

Pralki najlepszej jakości znacząco różnią się także ceną. Urządzenie o podobnej mocy i możliwościach programowania można kupić za 2,5 tys. zł, ale i za 900. Różnica w cenie zależy od producenta, modelu i aktualnego planu marketingowego sprzedawców. Są to sprawy, na które klienci nie mają wpływu, dlatego naszym zdaniem warto robić większe zakupy przy pomocy wyszukiwarki, której celem jest ochrona naszej kieszeni. Pralki oferowane w serwisie skąpiec.pl są starannie posegregowane według właściwości urządzenia, ceny i producenta. Inteligentna wyszukiwarka pozwala klientowi samodzielnie ustawić jakie kryterium jest dla niego najważniejsze i zgodnie z tym dokonać wyboru.

Dodatkową wartością w serwisie są opinie osób, które dokonały zakupu danego modelu i konkretnego sprzedawcy. Z nich dowiemy się nie tylko jakie właściwości ma dana pralka i czy obiecywane udogodnienia faktycznie sprawdzają się, ale i pozyskamy opinie na temat jakości usług danego sprzedawcy. A i w tym aspekcie różnice są spore, nie tylko w cenie identycznych modeli, ale i szybkości dostawy, jakości obsługi, kosztów dostawy oraz sposobu załatwiania reklamacji.  Okazuje się, że pomimo iż te właśnie elementy powinny mieć wpływ na cenę pralki, w rzeczywistości nie zawsze można się doszukać się w polityce cenowej poszczególnych sprzedawców logiki. Dlatego też polecamy korzystanie z serwisów porównujących ceny wraz z opiniami klientów w jednym miejscu, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas oraz nerwy. A takim właśnie serwisem jest skapiec.pl, który od wielu lat poszczycić się może ugruntowaną pozycją na rynku zakupów online. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: