Bilety w telefonie? W Świnoujściu to możliwe!

  • 2.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Bilety w telefonie? W Świnoujściu to możliwe!
Dotychczas kupowałeś bilety w kiosku lub biletomacie? Teraz możesz skorzystać z wygodnej alternatywy – w Świnoujściu bilety zakupisz przez smartfona.

Bilety przez telefon coraz popularniejsze

Aby wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom podróżnych, coraz więcej samorządów wprowadza możliwość nabycia biletów przez smartfona. Aby zakupić w Świnoujściu bilety właśnie przez telefon, będziesz potrzebował specjalnej aplikacji, którą możesz bezpłatnie pobrać z tej strony internetowej: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-swinoujscie/.

Aplikacja mPay została zaprojektowana z myślą o użytkownikach. Za jej pomocą zrobisz znacznie więcej niż tylko zakupisz bilety na komunikację miejską w jedynym z wielu miast Polski – zapłacisz również za parking w centrum miasta, zakupisz bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego, opłacisz rachunki i nabędziesz bilety na wydarzenia sportowe. Jeżeli Twoi bliscy lub znajomi korzystają z aplikacji mPay, będziesz mógł skorzystać z opcji przelewów między użytkownikami.

Jak zakupić bilety przez telefon?

W Świnoujściu bilety przez smartfona to już fakt. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości, będziesz potrzebował specjalnej aplikacji mPay. Jej instalacja i założenie konta użytkownika zajmie Ci dosłownie chwilę. Na etapie tworzenia swojego konta będziesz mógł określić metodę płatności. Aplikacja mPay umożliwia płatność kartą podpiętą do konta, możesz też zdecydować się elektroniczną portmonetkę. Jeżeli wybierzesz drugie rozwiązanie, pozostanie tylko doładować portmonetkę, aby móc przeprowadzić pierwszą transakcję.

Zakup biletów przez aplikację mPay jest bardzo intuicyjny. Po wejściu do autobusu lub tramwaju uruchom aplikację, zaloguj się do swojego konta, a następnie wybierz rodzaj biletu. Transakcję zakupu biletu będziesz musiał potwierdzić ustalonym na etapie rejestracji PIN-em.

Bilety przez telefon – normalne i ulgowe

Jednym z miast, w którym zakupisz bilety przez telefon, jest Świnoujście. Bilety są dostępne zarówno z ulgą (ulgowe), jak i bez (normalne). W pierwszym przypadku podczas kontroli zostaniesz poproszony o okazanie ostatnio zakupionego biletu i dokumentu potwierdzającego prawo do korzystania z ulgi.

Czy wiesz, że kupując bilety przez telefon możesz zaoszczędzić? Zarówno normalne, jak i ulgowe bilety często są sprzedawane po niższych cenach. Takie promocje powodują, że w Twojej kieszeni zostanie więcej pieniędzy!

Grupa Tipmedia
Podziel się: