Problem, z którym będziemy musieli się zmierzyć

  • 26.09.2018, 11:46 (aktualizacja 26.09.2018, 18:23)
  • Leszek Wątkowski
Problem, z którym będziemy musieli się zmierzyć Telewizja Świnoujście
W ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbywającego się w Świnoujściu w dniach: 16-22 września br. W czwartek, 20 września br. mieszkańcy zaproszeni zostali do sali widowiskowej domu kultury na prelekcję, połączoną z prezentacją multimedialną związaną z pojazdami i… tunelem pt. "Możliwości ograniczeń i zmian w ruchu samochodów w Świnoujściu po otwarciu tunelu"

Co zrobić, aby Świnoujście nie zakorkowało się po wybudowaniu tunelu? Okazuje się, że są proste rozwiązania, aby ograniczyć lub zmienić ruch samochodów w mieście. Prawdopodobnie odległy jeszcze problem do zmierzenia się z prezentowanym tematem, związany z oddaniem tunelowej inwestycji sprawił, że zainteresowanie ciekawą prelekcją nie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Prelekcję prowadził inż. Łukasz Franek z firmy „VIA VISTULA” z Krakowa. Firmę „VIA VISTULA” tworzy zespół inżynierów transportu, którego ambicją jest wytyczanie nowych trendów z zakresu mobilności miejskiej, inżynierii ruchu oraz transportu zbiorowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kriss
Kriss 08.06.2019, 06:45
Pan Franek to dyr Zarzady Drog w Krakowie. Największy szkodnik w miescie. Zablokował Kraków. U Was będzie to samo. Zwerzenia dróg do 1 pasa, parkingi na ulicach i donice na prawym pasie ruchu. Już Wam wspólczuje

Pozostałe