Spotkanie monitorujące budowę tunelu w Świnoujściu

  • 07.06.2019, 14:06 (aktualizacja 08.06.2019, 07:52)
  • Leszek Wątkowski
Spotkanie monitorujące budowę tunelu w Świnoujściu ZTV Świnoujście
W piątek, 7 czerwca br. w Świnoujściu, pod przewodnictwem Małgorzaty Zielińskiej wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, z udziałem m.in. wojewody zachodniopomorskiego, dyrektorów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z Warszawy i Szczecina, grupy projektantów i wykonawców, odbyło się wielogodzinne robocze spotkanie monitorujące inwestycję drogową - budowę tunelu w Świnoujściu.

Przybyłych na spotkanie przywitał prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wraz ze swoją  zastępczynią Barbarą Michalską. Uczestnicy spotkania na kolejnym terenowym spotkaniu mają wypracować kolejne działania zbliżające fizyczne rozpoczęcie prac przy budowie tunelu w Świnoujściu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Darek
Darek 07.06.2019, 22:44
Czy przy budowie tunelu w Gdańsku, też musieli tyle ton papieru przerobić, czy ta biurokracja większa jest przy świnoujskiej inwestycji tunelu jedno rurowego?
Max
Max 07.06.2019, 18:59
Dobrze, że jednak coś się kręci w sprawie tunelu, bo ostatnio sprawa budowy jakby deczko przycichła

Pozostałe