Przed sesją…

  • 22.01.2020, 15:43 (aktualizacja 22.01.2020, 19:29)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 23 stycznia br. na godzinę 9.00 przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska zwołała XXV sesję Rady Miasta Świnoujście VIII kadencji. Porządek obrad rady zawiera 23 punkty, w tym podjęcie 15 uchwał.

Przed czwartkową sesją, we wtorek i środę odbyły się posiedzenia wszystkich Komisji Rady Miasta w celu wypracowania opinii do przedstawionych uchwał. Między innymi pracowała Komisja Edukacji, Kultury i Sportu pod przewodnictwem radnego Leona Ryszarda Kowalskiego i Komisja Gospodarki i Budżetu Rady Miasta pod przewodnictwem radnego Sławomira Nowickiego. Natomiast o planowanym przebiegu XXV sesji Rady Miasta wypowiedziała się przewodnicząca Rady Elżbieta Jabłońska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe