Przytór-Łunowo. Co się odwlecze, to...

  • 07.09.2020, 13:26 (aktualizacja 07.09.2020, 16:38)
  • Leszek Wątkowski
Przytór-Łunowo. Co się odwlecze, to... ZTV Świnoujście
W minioną sobotę, 5 września br. na placu piknikowym za budynkiem filii MDK w Przytorze, Stowarzyszenie Grupa Morska "Cała Naprzód" wraz z Radą Osiedla Przytór-Łunowo z wydatną pomocą Urzędu Miasta, Miejskiego Domu Kultury i licznych darczyńców zorganizowało wielogodzinny Piknik Integracyjny.

Impreza od wielu lat odbywała się w drugiej połowie czerwca, niestety tegoroczne wcześniejsze plany organizacyjne pokrzyżował koronawirus, stąd przesunięcie imprezy w czasie i podział jej na trzy części. Jednak, jak twierdzi gospodarz sobotniego spotkania radny Sławomir Nowicki z GM "Cała Naprzód" impreza nie straciła nic na atrakcyjności i przyciągnęła do wspólnej zabawy w sumie blisko tysiąc osób. Dzięki sponsorom, udało się m.in. przygotować i wręczyć 450 paczek z zawartością słodyczy i artykułów żywnościowych dla dzieci, młodzieży i seniorów mieszkających na osiedlu Przytór-Łunowo. Tradycyjnie też dla wszystkich piknikowych gości czekały potrawy z grilla, ciasta upieczone przez mieszkanki, słodycze i owoce, oczywiście nie obyło się bez licznych występów muzycznych i zabaw zręcznościowych. Impreza na placu piknikowym zakończyła się długo po północy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 07.09.2020, 23:09
Cieszy fakt, że są jeszcze ludzie którym się chce działać i robić coś fajnego dla innych

Pozostałe