Odwiedziny w Parlamencie Europejskim

  • 19.03.2021, 12:03 (aktualizacja 17.11.2021, 12:21)
  • Leszek Wątkowski
Odwiedziny w Parlamencie Europejskim ZTV Świnoujście
Powinniśmy pamiętać, że nie tylko w samorządach, sejmie i senacie mamy swoich przedstawicieli, których zgodnie z ordynacją wyborczą umieściliśmy w tych organach. Od wielu lat nasi reprezentanci zasiadają również w Parlamencie Europejskim podejmując kolegialnie strategiczne decyzje.

Praktycznie od roku 2004 do dzisiaj, naszych Polskich spraw w Parlamencie Europejskim skutecznie dopilnowuje profesor Bogusław Liberadzki. Czynnie wspierając działania Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim, zarazem żywo interesując się choćby postępem prac przy budowie tunelu drogowego łączącego wyspy Uznam i Wolin. Zapraszamy na to spotkanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wierząca
wierząca 20.03.2021, 17:11
Panie pośle, dlaczego takim ironicznym tonem zakończył pan tę rozmowę? Przecież jeśli pan pomagał w procesie tworzenia tunelowej inwestycji, czy nawet inni z SLD, do wierzę, że ten fakt zostanie zauważony przez obecnie panujących i odpowiednio doceniony choćby lożą honorową zaproszonych gości na otwarciu tunelu.
Murgrabia
Murgrabia 19.03.2021, 19:38
Panie europośle, przecież premier rządu Morawiecki wyraźnie powiedział, że gdyby z jakiś powodów zabrakło kasy na budowę tunelu, to rząd taką kwotę jest w stanie wyłożyć. Dlatego uważam, że nie ma co krakać na zapas, że kasy zabraknie. Pan nadal w SLD, czy Czarzasty przesunął pana do nowej lewicy?
omc mgr
omc mgr 19.03.2021, 17:50
Paszczowe wsparcie budowy tunelu też jest ważne. Nie wszyscy do łopaty się nadają.....
Jaga
Jaga 19.03.2021, 17:08
Tym co powróciła pamięć, że dołożyli swoją cegiełkę do powstania tunelu będzie coraz więcej i częściej będą o tym przypominać. Prawdą jest, że tunel zaczął być realizowany od czasu kiedy w kraju rządzi PiS. SLD, PO i PSL dziękujemy za słowne wsparcie budowy tunelu!
Mieszkaniec od 57 lat
Mieszkaniec od 57 lat 19.03.2021, 16:42
Gdyby nie upór, konsekwentne i planowane prowadzenie działań przez kilka kolejnych lat związanych z przygotowaniem inwestycji tunelowej przez pana prezydenta Żmurkiewicza, panią wiceprezydent Michalską, pana Marszałka Geblewicza, panią premier Szydło, pana Prezesa Kaczyńskiego i pana posła Brudzińskiego w Świnoujściu do tej pory o tunelu to by się tylko gadało! A cwani politycy przyjeżdżali by do Świnoujścia na wiece wyborcze by zbierać głosy do sejmu, senatu i europarlamentu! I nie potrzeba teraz do budowy tunelu dorabiać żadnej ideologii!
kombatant
kombatant 19.03.2021, 16:25
żmurkowi zabraknie papieru na drukowanie zaproszeń na otwarcie tunelu. "budowniczowie" i "wspierający" pomysł budowy tunelu w świnoujściu zaczynają powoli się ujawniać:) który następny?

Pozostałe