Rozmowy na czasie

  • 22.03.2021, 14:14 (aktualizacja 22.03.2021, 16:16)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do programu zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście: radny Andrzej Mrozek (PiS) i radny Jarosław Włodarczyk (Nowa Lewica)

W programie dyskusja dotyczyła nadawaniu nazw ulicom, skwerom, mostom i tunelowi drogowemu pod Świną, którego rozpoczęło się wiercenie. Tunel zgodnie z planami budowniczych ma być jako inwestycja wykonany za 18 miesięcy. Już teraz słyszy się pierwsze próby pozyskanie patrona dla tej inwestycji. Z interpelacja do prezydenta Świnoujścia w temacie nazwy dla tunelu wystąpili radni Grupy Morskiej. Głos w sprawie patrona dotarł niedawno na wyspy od dziennikarza – redaktora naczelnego Dziennika Stargardzkiego. Zapewne na tych pierwszych propozycjach sprawa nazwy tunelu nie poprzestanie. W dalszej części programu radni przedstawili ostatnie swoje interpretacje z jakim zwrócili się do prezydenta Świnoujścia, które dotyczą spraw bieżących związanych z bezpieczeństwem na terenie miasta. Zapraszamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J.P
J.P 22.03.2021, 19:57
Panie radny Mrozek, proszę być konsekwentnym w swoich twierdzeniach. Honorowy Obywatel dopiero po śmierci kandydata? Natomiast tunel ma być im. Brudzińskiego!? Przecież ten gość żyje i ma się dobrze, do tego jeszcze nie wiadomo jaki numer wykręci!
Eva
Eva 22.03.2021, 19:33
Radni dogadać się nie potrafią z przyznaniem Honorowego Mieszkańca Świnoujścia a co dopiero znaleźćkonsensus w sprawie patrona tunelu. Radni będą dyskutować sprawę przez kilka kadencji, że zapomną nad czym trwa dyskusja:))

Pozostałe