Rozmowy na czasie

  • 19.04.2021, 14:20 (aktualizacja 19.04.2021, 18:06)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Przed mieszkańcami w najbliższych miesiącach wielkie inwestycyjne działania zmierzające głównie do poprawy i zmiany infrastruktury drogowej w obrębie wysp Uznam i Wolin. Wielkie budowanie dopiero przed samorządem, który już teraz powinien mieć przygotowane strategiczne plany działań, by za kilka miesięcy sprawnie przebiegały ogłaszane przetargi a firmy wykonawcze mogły z marszu zajmować tereny budowy.

W pierwszej kolejności powinna być urealniona koncepcja zarzadzania ruchem w Świnoujściu aby nic nie odbywało się na zasadzie tymczasowości i na zasadzie prób i błędów. Na wszystko samorząd ma dwa lata chcąc zapewnić płynność ruchu po wybudowaniu i oddaniu do eksploatacji tunelu drogowego. Dziś w Rozmowach na czasie pierwsza teoretyczna przymiarka do wielkich inwestycji. Jak widzą m.in. pewne rozwiązania techniczne tym razem wypowiedziały się radne Rady Miasta w Świnoujściu: Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta (PO) i Sylwia Marszałek wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki i Budżetu RMŚ (Grupa Morska) Zapraszamy! 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe