Rozmowy na czasie

  • 25.09.2021, 17:00 (aktualizacja 27.09.2021, 10:45)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszenie do programu przyjęli radni Rady Miasta w Świnoujściu: Sylwia Marszałek - Grupa Morska i Jacek Jurkiewicz - Prawo i Sprawiedliwość.

Sporo się działo pod koniec tegorocznych wakacji w różnych dziedzinach wyspiarskich wydarzeń. Zapewne najważniejszym tematem tych właśnie działań jest zakończenie pracy maszyny TBM "Wyspiarka" która przez 6 miesięcy dokonała przewiertu przyszłego tunelu drogowego między wyspami Uznam i Wolin.

Kolejnym tematem wartym odnotowania  jest sprzedaż terenu za 58 milionów złotych, po byłej Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu. Niestety apel wystosowany do premiera rządu przez Radę Miasta pozostał bez proponowanych rozwiązań.

Radni pod koniec wakacji bardzo zbliżyli się do mieszkańców Osiedla Posejdon. Przedstawiciele wszystkich klubów w Radzie Miasta są już po spotkaniach właśnie z mieszkańcami tego Osiedla, którym wiele obiecano by zmienić ich codzienne życie na Osiedlu i jego otoczeniu.

Między innymi te tematy znalazły się w programie Rozmowy na Czasie z udziałem ww. radnych. Zapraszamy do programu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rumcajs
Rumcajs 28.09.2021, 08:43
Ostatnio polityka stała się sposobem na życie i do osiągania z niej dobrych profitów. Trzeba tylko wiedzieć w jakiej partii działać i mieć gadane, niekoniecznie na temat....
Max
Max 28.09.2021, 08:03
Co pozostało obecnym kandydatom ubiegających się o kolejną kadencję w radzie. Muszą wymyślić jakiś temat o którym będą mówić do dnia wyborów by pozyskać lektorat, który odda na nich głos, stąd zainteresowanie Posejdonem. Proste.

Pozostałe