Dodatki osłonowe- nabór wniosków

  • 12.01.2022, 18:53
  • Tomasz Chaciński
Dodatki osłonowe- nabór wniosków Tomasz Chaciński
Blisko 200 osób pobrało już druki na wypłatę dodatków do energii i ogrzewania. Warunkiem otrzymania dodatku jest dochód do 2100 złotych w gospodarstwie jednoosobowym lub do 1500 złotych w gospodarstwie wieloosobowym.

Wysokość dodatku zależy od rodzaju ogrzewania w domu. wnioski o dopłaty można pobrać w CAL-u, Centrum Usług Społecznych oraz w urzędzie gminy. wnioski można też składać elektronicznie przez platformę EPUAP. Wniosek do pobrania oraz opis można także znaleźć na stronie: cus.goleniow.pl. Pracownicy CUS-u deklarują pomoc przy wypełnianiu wniosków. Pierwszych wypłat dodatków osłonowych z rządowego programu można się spodziewać w marcu. Pracownicy socjalni szacują, że w Goleniowie z programu dopłat może skorzystać nawet 4 tys. rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Chaciński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe