Wieści z tunelu - jest już bliżej końca...

  • 29.07.2022, 13:35 (aktualizacja 29.07.2022, 17:00)
  • Leszek Wątkowski
Wieści z tunelu - jest już bliżej końca... ZTV Świnoujście
Piątek, 29 dzień lipca br. był dla ekip fachowców budujących tunel drogowy pod Świną, zwyczajnym dniem pracy, gdzie zapisane w harmonogramie budowy zaplanowane działania trzeba wykonać.

Czym bliżej końca prac budowlanych, tym częściej budowę odwiedzają zorganizowane piesze grupy zainteresowane tą niecodzienną i specyficzną budową inżynierską. Dziś na budowie gościła 80- osobowa grupa z krajowej branży turystycznej i dziennikarze, ci ostatni mogli przeprowadzić indywidualne rozmowy z przedstawicielami: władz miasta, które reprezentował Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia jednocześnie inwestor budowy tunelu, inwestora zastępczego reprezentował Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie i Sławomir Skraba kierownik budowy tunelu z Firmy POOR.

Każdy dzień przybliża oddanie do eksploatacji tunelu zaplanowane na czerwiec 2023 rok i wywiera ogromne wrażenie na odwiedzających budowę nad jej wielkością i rozmachem prowadzonych wewnątrz i zewnątrz prac przy jego budowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 29.07.2022, 18:46
Najgorsze to to czekanie na finał tunelu, bo już bym chciał nim przejechać, nawet prowizorycznie bez tych wszystkich wewnątrz bajerów technicznych :)

Pozostałe